Personeel

Johan Lowyck

Voorzitter schoolbestuur VOBW
johan.lowyck@vbsblankenberge.be

Bart Boydens

Coördinerend directeur
bart.boydens@vbsblankenberge.be

Bart Boydens

Directeur SJSP campus Weststraat
bart.boydens@vbsblankenberge.be

Fabienne Blontrock

Directeur SJSP campus Zuidlaan
fabienne.blontrock@vbsblankenberge.be

Inge Lutters

Directeur SJSP campus Schaapstraat
inge.lutters@vbsblankenberge.be

Laethitia Lagast

Directeur BuO De Schuit
laethitia.lagast@vbsblankenberge.be

Régine Goeminne

Directeur VBS Heilig Hart
regine.goeminne@vbsblankenberge.be

Régine Goeminne

Directeur leefschool Akkerwinde
regine.goeminne@vbsblankenberge.be

Bart De Ketelaere

Coördinerende zorgcoördinator
bart.deketelaere@vbsblankenberge.be

Steven Clarissimo

ICT-coördinator
steven.clarissimo@vbsblankenberge.be

Benita Devos

Boekhouding SG
benita.devos@vbsblankenberge.be

Dennis Berens

Preventieadviseur SG
dennis.berens@vbsblankenberge.be